Volonteri u Josipovcu
Korisnici Centra jutros su se upoznali sa Nedjeljkom Kolobarić i Antunom Knegom, volonterima s kojima smo potpisali Ugovor o volontiranju. Nedjeljka i Antun izrazili su želju da bi jedan dio svoga slobodnog vremena željeli provesti u druženju s korisnicima kroz razgovore i izlaske na kavu. Ponosni smo što smo privukli prve volontere u Centar, te je ovo nastavak rada na uključivanju naših korisnika u zajednicu. Otvoreni smo za sve koji žele jedan dio svoga slobodnog vremena posvetiti i provesti s našim korisnicima.



0 Comments